KÜP p.m.d.
01 / 0
+90 (216) 470-50-37
proje mimarlık ve danışmanlık

KURUMSAL

Küp Proje Mimarlık 2007 yılında mimari tasarım ofisi olarak kurulduğundan günümüze kadar Hakan Karaca ve Adem Bakıcı öncülüğünde  konsept tasarımdan yapım ve uygulamaya kadar tasarlama eyleminin birçok katmanın da çalışmalarına devam etmektedir.

Yurtiçi ve yurt dışında ofisler, konutlar, endüstri ve yönetim yapıları olmak üzere birçok farklı tasarım gerçekleştirildi. Danışmanlık ve mesleki kontrol ile tasarlanan ürünlerin gerçeğe dönüşmesi konusunda da aktif rol alındı.

Doğru bir tasarıma çok boyutlu bir algı ile yaklaşmak  ve her projeyi kendine özgü  analitik, işlevsel  ve ekonomik  kaygılarla ulaşmayı hedef almıştır.

İmalat ve uygulama aşamasında, şantiye yönetiminden malzeme kararlarına, kaliteli işçilikten çağdaş hayatın modern detaylarına kadar her süreç büyük bir titizlikle yürütülür. İyi bir iş programı ile farklı disiplinler arası birlikteliği sağlayarak, hedefe kolay yaklaşmak noktasında profesyonel ekibimiz ile hizmet sunar.

Mesleki sorumluluk duyarlılığıyla, 2006 yılından günümüze kadar tasarla ve uygula felsefesini ilke edinerek yatırım konusunda da emin adımlarla büyümektedir.

HİZMETLERİMİZ

TASARIM

YATIRIM

İMALAT VE UYGULAMA

EKİBİMİZ